Mustafa Topaloğlu ve oğlu dayak iddialarıyla ilgili konuştu

'Uzaylı' lakaplı şarkıcı Mustafa Topaloğlu, nikahsız birliktelik yaşadığı eşine şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu...

Mustafa Topaloğlu’nun 18 yıl nikahsız birliktelik yaşadığı eşi ve 2 çocuğunun annesi Derya Topaloğlu'na şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

İddialarla ilgili Mustafa Topaloğlu "Ne yapıyorsun deyip elimi şöyle savurdum, bu yüzük gözünün orasına değdi. Gözü ağrımıştır, canı yanmıştır. Ona da hak veriyorum. Dedim ki 'Buraya inip muhabbet edeceğine önce kahvaltımı hazırlasaydın.' O da dedi ki 'Beni takip edeceğine arabanın sileceğini kaldırmışlar onu takip et.' Baktım ki başka bir şekilde beni şikayet ediyor. İnsanım ben, karıncayı incitmeyen bir yaratılışa sahibim. Nasıl döverim ben, nasıl darp ederim ben. Akrebi annesinin evinde öldürmemiş birisiyim. Ben kendimi biliyorum." dedi.

OĞUL TOPALOĞLU BABASININ EŞİNE SERT ÇIKTI
Topaloğlu'nun eşini arkadaşları önünde dövdüğü, sonucunda da göz kapağı kemiğini kırdığı iddialarına oğlu Çağlayan Topaloğlu da sessiz kalmadı.

Basında çıkan haberlerin ardından Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu da Renkli Sayfalar'a telefonla bağlandı, babasının eşine ateş püskürdü. Çağlayan Topaloğlu; "Çok üzüldüğüm bir şey, sadece Derya Hanım'ın size gönderdiği fotoğraflarla 35 yıllık sanat hayatı boyunca bir karıncayı bile incitmemiş, hep barıştan bahseden Mustafa Topaloğlu linç edildi. Babam bu saatte uyuyordur. Eminim ki bu olaylardan haberdar değildir. Haberi olsa canlı yayına bağlananır, hiçbir şeyin altında kalmaz.  Sağlam temeli olmayan bir bina yıkılmaya mahkumdur. Derya Topaloğlu 16-17 yıl önce Hasibe Topaloğlu'nun evini basarken, hacılarda hocalarda gezerken, silahla evi basılırken, tehditler savrulurken, iki tane çocuğu mutsuzluğa mahkum ederken kadın hakları neredeydi? Bu programlar neredeydi? Topaloğlu Ailesi'nde akli dengesi yerinde olmayan biri varsa bu Derya Hanımdır." dedi. 

"EĞER DOĞRUYSA AFFEDİLİR BİR TARAFI YOK!"
Topaloğlu; "Maddi anlamda hiçbir şeyinin olmadığını söylüyor. Bu kişi gecekonduda yaşayan, Mustafa Topaloğlu ile tanıştıktan sonra havuzlu siteye taşınan, son model cipiyle dolaşan, estetikçilerden çıkmayan bir insan. Bu insan nasıl ekonomik zorluk yaşıyor olabilir? Babamın bu şiddeti uygulayıp uygulamadığı konusunda bir bilgim yok. Eğer doğruysa, affedilir haklı görünür bir yanı yok.  Karıncayı dahi incitmemiş bir adam eğer bunu yaptıysa, neden yaptığı sorgulanmalı. Ama şu da bir gerçek nedeni ne olursa olsun kabullenilebilir bir şey değil.  Babamın şuan uyuyor olması, sessiz kalıyor olarak algılanmasın. " diye devam etti. 

"KENDİ ELLERİMLE EVLENDİRİRDİM"
"Benim tüm mutsuzluğu yaşamış biri olarak Derya Topaloğlu ile görüşmem abes olur. Ben kimin üzerine ne var ne yok bilmiyorum. Sadece şuan yaşadığı hayatı söylüyorum. Annem Hasibe Topaloğlu, babama boşanma davası açmış; babam annemi vazgeçirmiştir. Bu da böyle bilinsin. Aralarında yaşanan bu olayın sebebini inanın ben de çok merak ediyorum. Emin olun ki bu yuva güllük gülistanlık bir şekilde kurulmadı. Eğer öyle olsaydı, ben babamı kendi elimle evlendirirdim." ifadelerinde de bulundu.
Mustafa ve Derya Topaloğlu çifti 18 yıldır birlikte. Derya Topaloğlu yaşadıklarının ardından ağır bir operasyon geçirirken, şimdi ailesinin yanında kalıyor. İki çocuğunun babası Mustafa Topaloğlu'ndan dayak yediğini söyleyen Derya Topaloğlu, yüzünün fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşmıştı.

Yorum Yap

Yorum yok
Sistemde kayıtlı bir yorum bulunamadı. İlk yorum yapan kişi siz olun.

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.