Kısmetse Olur Gökhan ve Adnan şoku kim elendi açıklıyoruz!

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?Kısmetse Olur evinde Gökhan Sara mı ve Adnan Kızıltaş mı diskalifiye oldu?

Kismetse Olur yapımı Gökhan Sara ile Adnan Kızıltaş arasındaki kavga görüntüleri üzerine diskalifiye kararı alırken asıl bombayı Sibel Akbulut patlatacak. Evde yapılan diskalifiye oylamasında herkesin merak ettiği Rabia Karaca'nın oyuydu. Onu da açıklıyoruz. Rabia Karaca, Gökhan Sara diskalifiye olsun diye oy verecek. Gökhan ile ilişki hayalinde olan Tuğçe Ergişi ise ağlama kriziyle herkesi şaşırtacak. İşte Kısmetse Olur'da Gökhan ve Adnan diskalifiye oylamasında yaşanacak olanlar. 

Kısmetse Olur evinde Gökhan Sara ve Adnan Kızıltaş diskalifiye ile noktalanan büyük bir kavgaya imza attılar. Adnan ve Gökhan Sara arasındaki kavga o kadar kötüydü ki görüntüleri yayınlanamadı bile...

Kavga sonrasında Kısmetse olur evinde gogn çaldı. Seda Güler diskalifiye kararı aldı ve evde Gökhan Sara ile Adnan Kızıltaş için oylamaya gitti. İşte bu diskalifiye oylamasının sonucu yayınlanmadan önce açıklıyoruz.

Gökhan Sara ve Adnan Kızıltaş için gelin ve damat adayları oy verecek. Gökhan Sara oylama sonucunda diskalifiye olan isim olacak, Adnan Kızıltaş ipten dönecek.

RABİA KARACA KİME OY VERDİ?
Rabia Karaca da Gökhan Sara gitsin diyerek oy verecek. Adnan Kızıltaş'ın evde kalmasını isteyecek. Gökhan Sara için asıl darbe de bu olacak.

TUĞÇE ERGİŞİ'NİN AĞLAMA KRİZİ
Gökhan Sara'ya talipli olarak gelen Tuğçe Ergişi onun arkasından öyle bir ağlama krizine giriyor ki herkesi şaşırtıyor. Henüz bir ilişki bile yaşamamış olan Tuğçe Ergişi'nin bu ağlaması şov olarak niteleniyor.

SİBEL AKBULUT GÖKHAN SARA BOMBASI
Gökhan Sara Kısmetse Olur evinden kovulurken bombayı Sibel Akbulut patlatacak. Sibel Akbulut Gökhan Sara'dan hoşlandığını itiraf ederek evden ayrılmak istediğini söyleyecek.

Sibel Akbulut 'Gökhan'dan hoşlanıyorum. O gittikten sonra bu evde aşk yaşayacağımı düşünmüyorum' diyecek. Sibel'in duyguları karşılıksız çıkacak ve Gökhan Sara, "Kardeşim Ünal Taylı senden hoşlanıyor bu iş olmaz' diyerek onu reddecek. Bunun üzerine Sibel Akbulut evde kalacak.

DİDEM DELEN KORKUDAN...
Kısmetse Olur evinde Adnan Kızıltaş ile ilişki yaşayan Didem Delen diskalifiye olmasında büyük korku yaşayacak. Oylamanın sonucunda ise rahat bir nefes alacak.

GÖKHAN SARA İÇİN KAPILAR KAPANDI
Kısmetse Olur evinde kurallar gereği diskalifiye olan kişiye kapılar tamamen kapanıyor. Eleme sonucunda gidenlere geri dönme hakkı tanınırken diskalifiye olan bir daha Kısmetse Olur'a dönemiyor. Haliyle Gökhan Sara istese de bir daha eve dahil edilemeyecek.

KAYNAK:İNTERNETHABER

Yorum Yap

Yorum yok
Sistemde kayıtlı bir yorum bulunamadı. İlk yorum yapan kişi siz olun.

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.