İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz'a ne oldu kim elendi?

İşte Benim Stilim 2016 yılının son gününde son elemesini yaptı ve kim elendi sorusuna yanıt verdi. Roman tarzının işlendiği 31 aralık eleme finalinde Kerimcan Durmaz yoktu peki neden?

İşte Benim Stilim 31 Aralık elemesi 2016 yılının son gününde ekranlara geldi. Bu hafta kim elendi sorusunun yanıt bulduğu finalde jürideki eksik dikkat çekti.

İşte Benim Stilim bu kez Roman konseptiyle izleyicinin önüne geldi. Yarışmacılar renkli görüntüler sergilerken gözler jürideki eksik koltuğa takıldı. İşte Benim Stilim jüri üyesi Kerimcan Durmaz final gününde ortalarda yoktu. Kerimcan Durmaz'ın neden jüri koltuğunda yer almadığı merak konusu olurken İşte Benim Stilim'i bıraktı mı sorusu gündeme geldi. 

KERİMCAN DURMAZ'A NE OLDU?
Kerimcan durmaz en son dayak olayı ile gündeme gelmişti. Samsun'da dayak yiyen Kerimcan Durmaz'ın bu olaydan sonra pskilojik olarak zor günler geçirdiği söylenmişti. ABD'ye dinlenmek için gideceği söylenen Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim jüri üyeliğini bırakacağı da konuşulmuştu.

 Sosyal medya en son Kerimcan Durmaz'ın asker kaçağı olması ile çalkalanmıştı. Kerimcan Durmaz'ın askere gitmesi içir hastag bile açılmıştı.

İŞTE BENİM STİLİM 31 ARALIK KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim Kerimcan Durmaz'ın eksikliği ile haftanın finalini yaparken roman konsepti eğlenceli anlar yaşattı. Yarışmacılar birbirinden renkli kostümlerle jürinin önüne gelirken, Roman müziği de stüdyoyu doldurdu. Jüri üyeleri de günün konseptine uygulan olarak Roman kıyafetleri giydiler.

Jüriden en düşük puanı alan dört isim belirlendi. Ayleyna Eroğlu, Nazlı Karataş Ersoy, Bahar Candan ve Duygu Çelik'in eleme ismi olarak potaya çıktığı anlarda, kız arkadaşları tarafından kurtarılan Bahar Candan bir hafta daha İşte Benim Stilim yarışmasında kalmayı garantiledi.

İşte Benim Stilim elemesinde arkadaşları tarafından elenmesi için kurtarılmayan üç yarışmacı ise jüri karşısına çıktı. Elenmek üzere ismin belirlenmesi için ortak bir karar veren jüri sağlık sebeplerinden dolayı yarışmadan ayrılmak isteyen Nazlı Ersoy'un ismini verdi.

İŞTE BENİM STİLİM PARA ÖDÜLÜ KİMİN OLDU?

İşte Benim Stilim'de jüriden en çok tarz alarak 48 puana ulaşan Niran Yalaz ve Simay Tokatlı birinciliği paylaştı. Bu sebeple haftanın birincisini seçmek jüriye kaldı. Jüri isimleri ise ortak kararla haftalık para ödülü 10 bin liralık çekin sahibi olarak Simay Tokatlı'yı seçti.

BAHAR CANDAN KOVULDU
Bu haftaya damga vuran sabrı ile tanınan Öykü Serter'in sonunda patlaması oldu. Bahar Candan onu öyle kızdırdı ki Öykü stüdyodan kovdu.

Yorum Yap

Yorum yok
Sistemde kayıtlı bir yorum bulunamadı. İlk yorum yapan kişi siz olun.

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.