Güncel

10 yaşındaki oğlu Beratcan Karakütük’ün ölümüne ilişkin yargılandığı davada hakkında berat kararı verilen ve oğlunun ölümüyle herhangi bağlantısının bulunmadığını ifade eden Türkan Karakütük konuştu. Karakütük, “Eşim ilişkimi biliyordu. Ama umursamıyordu.... Devamı »

Türkiye'nin evet dediği Anayasa ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi erken seçim olmazsa 2019’dan itibaren uygulanmaya başlayacak. 18 maddelik değişiklikle birlikte bağımsız yargı sisteminden çift başlılığın giderilmesine kadar pek çok yenilik... Devamı »

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle TBMM’deki görüşmelerde ‘güvenoyu’ sorunu ortaya çıkaran bütçe kesin hesap düzenlemelerinde artık bir ‘güvenoyu’ kaygısı yaşanmayacak. Cumhurbaşkanınca mali yılbaşından en az 75 gün önce TBMM’ye sunulacak bütçe kanun... Devamı »

Yağışların; bugün öğle saatlerinden sonra İstanbul'un batısı, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Balıkesir'in batı kıyılarında kuvvetli (21-50 mm) olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri,... Devamı »

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.