Dergi

Rüyada ödül görmek, nihayet kişinin yaptığı fedakarlıkların anlaşıldığı bir döneme gireceğini, çabalarının sonuçlarını en menfi şekilde göreceği ve sevdiği kimseler tarafından tam bir teşvik ve destek içinde olacağı güzel bir... Devamı »

Rüyada öfkelenmek, rüya sahibinin, çalışmalarının ve işinin geleceği için merak ve sabırsızlıkla beklediği bir haberin gelmesine delalet eder. Devamı »

Rüyada ödül almak, ortaya konan çalışmaların başarı sağladığına ve başarının beraberinde yüklü miktarda para ve mal getireceğine delalet eder. Devamı »

Rüyada ödev yapmak, her duruma hazırlıklı olmak istemektir. Kendisini koruma altına almak ve hayatında olası risklere karşı savunmasız kalmak istemeyen kişilerin akıllıca adımlar atarak, riskleri en kolay şekilde bertaraf edeceklerini... Devamı »

Hafız Osman, Hafız Sami ve Hafız Kemal'in taş plaklara okuduğu 17 eser, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ tarafından hazırlanan "Üç Efsane Ses" albümüyle bir araya getirildi. Devamı »

Rüyada silahlar görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin başarı ve zafer alacağına adının önüne önemli unvanlar geleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret eder. Devamı »

Rüyada silahla vurulmak, hastalık ve kazaya işaret olarak değerlendirilebilir. Bu rüyanın genel olarak bir kazayı ya da sağlık sorununu simgelediği görülmektedir. Bazı yorumlarda ise kötü haber olarak algılanabilir. Devamı »

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, hayırlı şekilde tabir edilmez. Büyük dertler anlamına gelen rüya, çok üzücü günler geçirileceğine ve hasta kimselerin yaşamlarının son günlerini yaşadıklarına alamettir. Devamı »

Rüyada silahla vurmak, kişinin ağzının sıkı olmadığına, kendisine verilen sırları ifşa ettiğine, boşboğazlığı nedeniyle sürekli sorunlar yaşadığına yorumlanır. Devamı »

Rüyada silahlı birinden kaçmak, aklıselimle hareket eden rüya sahibinin kendisini endişeye sürükleyen koşulları değiştireceğini, korkularından kurtulacağını ifade ederken, aynı zamanda çevresinde kendisine düşmanlık eden insanlar olduğunu da bildirir. Devamı »

Rüyada süt içmek zor işlerin üstesinden gelen, çoğu kişiye göre imkânsız gibi görünen işleri başaran, cesur, yiğit, mert ve cefakâr kişiye delalet eder. Bu kişi bir karınca kadar çalışkandır. İşten... Devamı »

Rüyada süt kaynatmak, bereketli kazanç elde etmek, rızkın çoğalarak ele geçecek bol miktarda para, işleri yoluna koymak, kendisine hayır getirecek işler yapmak ve güzel bir isimle anılmak anlamlarındadır. Devamı »

Rüyada süt pişirmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar için çok büyük alınteri dökeceğine, işaret eder Devamı »
123456...1819

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.