Dergi

Osmanlı tokadı namıyla efsane olmuş bir yakın dövüş tekniğinin ismi ve belki de gelmiş geçmiş en ölümcül dövüş tekniklerinden biridir. İsmiyle dünyaya nam salmış Osmanlı tokadını atmanın yeri, zamanı ve... Devamı »

İki arkadaş çölde yolculuk ediyorlardı. Bu iki arkadaş, develeriyle giderlerken bir sebepten dolayı tartışırlar. Biri, ötekine sinirlenip bir tokat atar. Tokadı yiyenin canı çok yanar, ama arkadaşına tek kelime dahi... Devamı »

Yangın halinde binanın tahliyesinde kullanılacak olan merdivendir. Binanın dışına eklenir, yanmaz malzemeden yapılması ve giriş çıkış noktalarının kilitli olmaması gerekir ki; Türkiye’de aksi örneklere sıklıkla rastlanmaktadır. Devamı »

Cerrahın telefonu çalar, arayan hastahane acil servis sekreteridir. - Buyurun sizi dinliyorum. - Sayın hekim, ağır hasta var, acele bütün işinizi bırakın gelin. Devamı »

Aydın Valiliği'ne atandığında, henüz üç dört günlük vali iken Nazilli SSK Hastanesi ile ilgili bir şikayet kulağına çalınır... Hiç vakit kaybetmeden hastaneye gider. Tebdil-i kıyafet gelir. Acil bölümünden girer. Oradaki... Devamı »

nuh ne demek,çölemerik hangi ilimizin eski adıdır,hakkari,çölemerik nedir,hakkari ne demek,çölemerik myo,Çölemerg kelimesi ne demek,Çölemerik'in anlamı nedir Devamı »

Bir çizgi filmden uyarlanan "Pokemon GO" adlı artırılmış sanal gerçeklik oyununu, forumlar ya da resmi satış mağazası dışındaki kaynaklardan yükleyen kullanıcıların, "droidjack" olarak adlandırılan bir "arka kapı" yazılımıyla telefonlarındaki bilgilerin... Devamı »
123456...1112

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Ad Soyad

Email *

Mesaj *

Yazılım ve Tasarım Uzman Destek.

Javascript Özelliği KapalıBrowser javascript özelliğini aktif ediniz.